Cirkulární Česko už potřetí! Stáhněte si naši novou publikaci

30. 11. 2020
Reading time: 1 min.

Třetí rok, třetí vydání. Je to tak. A jinak to ani nejde. Cirkulární ekonomika je totiž odvětví, které nabírá s každým rokem na obrátkách. Proto jsme s našimi partnery z Institutu cirkulární ekonomiky (INCIEN), JIC, Impact Hubu a CYKRL připravili už třetí svědectví o tom, jak vypadá cirkulární byznys v České republice. 2.12. jsme “trojku” společně pokřtili. Letos samozřejmě online.

Cirkulární byznys se i v Česku pomalu ale jistě stává z “nice-to-have” a nástroje CSR nutností. Kdo své podnikání nezačne “zakulacovat”, zaspí dobu a svou pozici na trhu si tak značně zkomplikuje. I proto se naše publikace točí nejen kolem dění a trendů, ale přináší i příběhy 8 statečných, tedy firem, které s cirkulární ekonomikou prostě začaly. A ty jsou letos opravdu různorodé – od textilu, přes sklářství až k zelenému plynu a architektuře.

Jak můžete začít vy? První krok je stáhnout si naši publikaci. Zjistíte, že že cirkulární ekonomika může být obchodní příležitostí, konkurenční výhodou i zodpovědným způsobem podnikání pro každou firmu. Hezké čtení!

Stáhněte si Cirkulární Česko 3