Novým partnerem Direct People se stal Josef Dvořák

27. 2. 2020
Reading time: 1 min.

(Praha) – Inovační firma Direct People rozšířila svůj tým partnerů. Od ledna se novým partnerem stal Josef Dvořák, který ve společnosti pracuje již čtyři roky. Josef se současně posouvá na pozici Innovation Delivery Director a je nově zodpovědný za výsledky klientských projektů.

V rámci Direct People pracoval například na projektech pro LMC, Českou spořitelnu, WAG, vydavatelství Economia či IDC CEMA. Poslední rok pak vedl spolupráci s celosvětově třetím největším výrobcem zdravotnických lůžek, firmou Linet. Jejím výsledkem bylo uvedení dvou nových digitálních produktů na světové trhy – digitální platformy nazvané SafetyMonitor na trhy Evropské unie a v posledním čtvrtletí roku 2019 produktu SafetyPort na americký trh. A další projekty s tímto klientem jsou v přípravě.

Josef v minulosti působil ve společnost Deloitte, kde se v různých rolích podílel na desítkách IT a strategických projektů pro rozmanité klienty. Svou kariéru zahájil ve zpravodajských službách, kde stál za vytvořením sofistikovaného „Google“ pro pracovníky zpravodajských služeb.

V životě jsou pro mě stěžejní dvě věci – růst a vztahy založené na upřímnosti a pozitivním myšlení. Direct People pro mě ztělesňují obě. Díky neustálé tvorbě nových věcí pro různé klienty v podstatě v jakémkoli odvětví mi práce zde přináší extrémní množství poznání. To mne neustále posouvá, a to jak profesně, tak lidsky. Zároveň je pro mne náš tým druhou rodinou. Nacházím zde zázemí, do kterého se rád vracím, i když něco třeba nejde podle představ (což v inovacích nejde skoro nikdy:)). Proto jsem šťastný, že nám spolupráce funguje a těším se na skvělé věci, které společně dokážeme. Plány jsou opravdu velké,” komentuje svůj posun Josef Dvořák.