Lean Canvas: Od nápadu k fungujícímu byznysu

25. 2. 2021
Reading time: 1 min.

Naučte se s námi používat Lean Canvas a ušetřete si ztráty na cestě k fungujícímu byznysu. Dejte si náš kurz na vzdělávací platformě Seduo. 

Máte nápad na nový produkt a už už se chystáte pustit do realizace. Na 80 % se vám to nepovede. Naklonit procenta na správnou stranu nám v Direct People už 10 let pomáhá Lean Canvas. Co to je? Zjednodušeně byznys model s 9 klíčovými body, který mnohonásobně zvyšuje šanci na úspěch a pomáhá definovat rizika vašeho produktu. A to dřív než se bezhlavě vrhnete do realizace a začnete pálit čas, motivaci a hlavně prostředky. V našem novém Seduo kurzu vás ho naučíme správně používat. Teď už vážně stačí jen začít!

Kdo vás kurzem provede? Josef Dvořák a Míša Vlasáková, zkušení inovátoři a leadeři, kteří mají na svém kontě vedení desítek projektů. Josef je partnerem Direct People a jeho hlavní misí je objevovat a přivádět na trh inovativní produkty, které zejména velkým firmám přináší nové zdroje růstu. Míša je zase unikátní kombinací produktového manažera, psychologa a lektora. Jejím hlavním posláním je využít psychologickou praxi pro hluboké pochopení potřeb a problémů zákazníků, na čemž tvorba inovativních produktů staví.

Kurz Lean Canvas s Direct People pro Seduo je naše poprvé a taky žhavá novinka, proto na něj do 4. 3. platí sleva 30 %. Obojí najdete TADY