Týden inovací 2019

14. 5. 2019
Reading time: 1 min.

Je blbost inovovat něco, co funguje. Proto jsme již potřetí partnerem Týdne inovací, největší tuzemské akce na podporu inovací. Ten se letos koná od 20. do 26. května po celé České republice.

Celý týden odstartuje mezinárodní konferencí a veletrhem v pondělí 20. května ve Fóru Karlín. I letos Praha přilákala naprosté špičky ve svých oborech, ať už vědkyni Sabrinu Gonzalez Paterski, kterou odborníci přezdívají nový Einstein, nebo mladičkou Annu Du, která ve svých dvanácti letech sestavila robota na detekci mikroplastů v oceánech.

No a my samozřejmě nemůžeme chybět. Celý den se s námi můžete ve Fóru Karlín potkat na našem stánku, který rozhodně nepřehlédnete. Přijďte si popovídat, co je nového a zjistit, na čem právě děláme. A když budete mít chuť můžete se stát respondentem našich tzv. empatických rozhovorům, při nichž nejen zjistíte, jak pracujeme, ale také nám můžete pomoci rozseknout, které z našich nápadů a prototypů „zabít“, a které posunout dál. Jdete do toho? Super! TADY si můžete rezervovat čas.

Aby toho nebylo málo, tak hlavním tématem letošního ročníku Týdne inovací je cirkulární ekonomika, naše dlouhodobá srdcovka. Pokud vás téma zajímá, přihlaste se na workshop Cirkulární inovace, recept na udržitelný úspěch pro každou firmu, který povede náš kolega Cyril Klepek a Soňa Jonášová z INCIEN. Zbývá posledních pár volných míst. Začínáme v 16:30 a registrovat se na něj můžete TADY.

 

Vidíme se?