S Red Bullem dáváme křídla sociálním inovacím

5. 11. 2019
Reading time: 1 min.

Red Bull Basement Hatch dorazil do Prahy. Startuje tak vůbec první event Red Bullu, který spojuje inovátory, kreativce, hackery, makery, prostě všechny, kterým není jedno, jak bude vypadat zítřek a nebojí se to měnit. Už 25.11. se všichni společně sejdeme v Centru architektury městského plánování (CAMP) na večer plný inspirativních debat, silent workshopů a networking~party, abychom hledali řešení pro výzvy, které hýbou dnešním světem. Startujeme v 16:30.

Unikátní event pod křídly Red Bullu přichází po úspěchu v Brazílii, Španělsku a USA také do Česka. Za pomoci různorodých týmů hledá nejinovativnější a nejefektivnější řešení pro problémy dneška. V případě Česka je to sdílená mobilita a udržitelnost. 

Celým večerem provede Tomáš Studeník. A nastartují ho inspirativní debaty na téma obou výzev. Navazující workshopy v netradičním silent formátu přinesou bližší pohled na to, jak k nim přistoupit a začít je řešit. Tady můžete „naladit frekvenci“ našeho Innovation Designera Petra Chrena, který se zaměří na to Jak na to, aby sociální inovace nebyla blbost. Všechno zakončí networking~party a skvělý HRTL. 

Akce je zdarma, ale kvůli omezené kapacitě je nutné se registrovat. To můžete udělat TADY.