Míříme na Mezinárodní strojírenský veletrh do Brna

25. 9. 2019
Reading time: 1 min.

Brno here we come! Chystáme se na 61. ročník Mezinárodního strojírenského veletrhu – nejvýznamnějšího průmyslového veletrhu ve střední Evropě. Ten se koná 7.-11. října v prostorách brněnského výstaviště. Jedním z hlavních témat letošního “strojíráku” je naše srdcovka – cirkulární ekonomika. A proto samozřejmě nemůžeme chybět. Ve spolupráci s Institutem Cirkulární Ekonomiky a Renards přinášíme celotýdenní nabitý program. Uvidíme se tam?

Samotný veletrh odstartuje v prostorách brněnského výstaviště v pondělí 7. října. Po celý týden nás najdete v našem sdíleném zázemí, rozumněj modulárních dílničkách od KOMA. Můžeme probrat, jak si stojí váš byznys, jak jej posunout, nebo prostě jen co je nového ve světě inovací.

Největší událostí letošního roku v oblasti cirkulární ekonomiky je úterní mezinárodní konference na téma Česko jako cirkulární hotspot. Celodenní konference se zaměří na příklady úspěšné praxe v Čechách i v zahraničí. Globální trendy přiblíží zástupce OECD a lokální zase české firmy, které jsou v implementaci cirkulární ekonomiky nejdále. Za Direct People přiblíží náš Performance Innovation Leader Josef Dvořák spolu se zástupcem LINET, jak tato strojírenská firma vstoupila do digitálního byznysu a uvedla na trh ve spolupráci s námi unikátní alarmový systém SafetyMonitor. Odpoledne zažije slavnostní premiéru také nová publikace Cirkulární Česko 2, kterou vydáváme společně s INCIEN a JIC. Ta navazuje na úspěšnou studii z roku 2018 a slavnostně jí pokřtí náš CCO Petr Šídlo. Konference je zdarma v rámci vstupenky na veletrh. Zaregistrovat se na ní můžete tady. Kompletní program najdete níže.

Ve čtvrtek na konferenci navazuje workshop Circular Economy: What’s in it for us? pod vedením našeho Innovation Leadera Cyrila Klepka a také odpolední kulaté stoly

Balíme Brněnsko-pražský slovník, kupujeme lístky na šalinu a vyrážíme na naši největší akci podzimu. Vidíme se v Brně?