Konference projektového řízení

4. 9. 2020
Reading time: 1 min.

12. ročník Konference projektového řízení se blíží. Nemohli jsme si ho nechat ujít a tak jsem si letos připravili rovnou dvojitou dávku informací, pohledů a přístupů k leadershipu. Neexistuje totiž jenom jeden způsob, jak vést lidi. Co se osvědčilo nám a co rozhodně nedělat prozradí Petr Šídlo a Jaroslav Mojžíš na společné přednášce Leadership, inovace a projektový management, jak je neznáte.

Dvoudenní akce s nabitým program a podtitulem Connecting the dots má za cíl “hledat cesty k sobě”. V profesním světě se totiž stále často setkáváme s konflikty zdánlivě proti sobě jdoucích skupin a témat – IT vs business, vedení vs zaměstnanci, agile vs projektové řízení, ale také mládí vs zkušenosti či ženy vs muži. Jak to uřídit, najít společnou řeč a umět vystoupit z vlastní bubliny?

Startujeme 16.9. v 9:00 v pražském Cubex centru. Hned první den od 11:45 si střihnou společnou přednášku na téma i naši Petr Šídlo a Jaroslav Mojžíš. Dorazte taky a pojďte diskutovat s námi. Celý program a možnost registrace najdete TADY.