Inovační jednohubky – Budoucnost zdravotní péče a co to znamená pro byznys?

18. 6. 2019
Reading time: 1 min.

Další ze série našich inovačních jednohubek, tentokrát na téma, které se týká nás všech – Kam směřuje zdravotní péče a jak toho využít byznysově? Inspirativní setkání se Zbyňkem Frolíkem a Martinem Wagnerem, podnikateli, kteří uspěli v nelehkém oboru, jakým je zdravotnictví.

Hosty prvních letošních jednohubek tentokrát budou:

Zbyněk Frolík, zakladatel a majitel firmy LINET, která je největším evropský dodavatelem zdravotnických a pečovatelských lůžek. Firma dováží do stovky zemí po celém světě.

a

Martin Wagner, zakladatel firmy Provisio, která využívá umělou inteligenci ve zdravotnictví, a současný generální ředitel firmy Zdravel, která v ČR zavádí elektronické zdravotní knížky.

Zdravotnictví je obor, který jde neustále dopředu, ale zároveň je jedním z nejregulovanějších vůbec. O témata tedy není nouze. Řeč bude například o:

  • Trendech aneb co hýbe (českým) zdravotnictvím
  • Digitalizaci zdravotnictví jako příležitosti pro další obory (finančnictví, analytické služby, volný čas, zdravý životní styl…)
  • Jak se dá zlepšit péče o nemocné již dnes
  • Využití umělé inteligence v práci s pacientskými daty
  • Jak úspěšně podnikat v českém zdravotnictví

Jako obvykle se také můžete těšit na stylové pohoštění a vína z vinařství Trávník. Zůstáváme věrní Holešovicím, tentokrát se na vás těšíme v multifunkčním prostoru Město moře. Uvidíme se? Pro registraci nám napište na info@directpeople.com.