Future Port Prague

14. 8. 2018
Reading time: 1 min.

Future Port Prague opět s námi. Přijďte a dejte si i workshopy z naší dílny

Jiří Navrátil & Petr Šídlo: Jak dostat výsledky vědy do své firmy a utéct konkurenci?

Termín: 6.9.2018, 13.30 – 15.00

Schopnost využívat správných technologií se stává hlavní konkurenční výhodou současných firem. A taky základním předpokladem pro jejich přežití. Proč ale spolupráce firem s vědeckými pracovišti, kde nové technologie nejčastěji vznikají, tak často selhává? A jak tedy nastavit spolupráci mezi vědci a firmou, aby fungovala a obě strany z ní měly užitek a radost? Jak vytvořit správnou inovační strategii, naplnit ji a utéct konkurenci? Přijďte náš workshop a dozvíte se vše, co o inovacích s pomocí vědy potřebujete vědět.

Michal Kalousek & Tomáš Bartl: Od nápadu k fungující inovaci aneb jak za rok a půl nabrat půl milionu uživatelů

Termín: 7.9.2018, 14:30 – 16:00

Při uvádění nových produktů a služeb na trh je nejtěžší poznat, který z nápadů uspěje. Který koncept bude řešit opravdové problémy a potřeby svých zákazníků. Poznat, kterou inovaci budou lidé milovat a chtít za ni platit a která naopak propadne i přesto, že bude mít fenomenální marketing.

Pokud se při vývoji nových produktů a služeb potýkáte se stejnou nejistotou, je tento workshop přesně pro vás. Ukážeme vám na konkrétním příkladu, jakou cestou jít od prvotního nápadu až po jeho vlastní realizaci a uspět byznysově i u uživatelů.