Databot aneb chatujte se svými daty

1. 2. 2024
Reading time: 1 min.

Databot na bázi generativní AI je revoluční způsob vyhledávání v dokumentech. Zapomeňte na klíčová slova. Prostě se ptejte, na co potřebujete, a dostanete komplexní a strukturovanou odpověď. Jako od svého všeznalého kolegy.

Databot – asistent, který vám skutečně poradí

Databot okamžitě reaguje na vaše otázky a i na složitější zadání poskytne strukturované odpovědi do pár vteřin. Nikdy nefabuluje. Jeho odpovědi jsou založeny na obsahu vašich interních dokumentů, a díky tomu jsou spolehlivé. A když nenajde odpověď na vaši otázku, narovinu to řekne. Hledání v dokumentech na základě klíčových slov je tak minulostí.

Jak to funguje? Jednoduše

Do databota stačí nahrát dokumenty a ptát se přirozeným jazykem na to, co potřebujete vědět. Úplně stejně jako byste se ptali svého kolegy či asistenta. Jednou z výhod databota je jeho schopnost přizpůsobit se vašim podmínkám a interním systémům. Může fungovat na různých technologiích – on premise, v cloudu, Microsoft, AWS nebo open source. A poradí si nejrůznějšími typy dokumentů, ať už jde o Excel, Word, PDF nebo PowerPoint.

Je to pro mě?

Abyste měli jistotu, že pro vás bude Databot přínosný, na začátku vždy experimentálně ověřujeme jeho hodnotu pro jednotlivé případy užití. Když se ukáže, že jeho nasazení u vás ve firmě dává smysl, naplánujeme implementaci produkčního řešení a pak se pustíme do realizace. Vytvoříme pro vás také veškeré materiály pro sdílení do firmy a vyškolíme váš interní tým, aby byl schopen databota ovládat samostatně a mít z něj maximální užitek.

Při nasazení databota si můžete určit také personu bota, styl komunikace a další parametry. A přizpůsobit interface značce a vašemu vizuálnímu stylu. A co je důležité, vaše data zůstávají v bezpečí a jsou využívána pouze pro vaše potřeby.

S databotem získáte výkonného spolupracovníka, který vám ušetří čas, zvýší efektivitu práce a umožní vám rychle najít potřebné informace ve vašich dokumentech. Změňte svůj přístup k hledání dat a zaměstnejte našeho databota.

 

You might be interested