Specialista výkonnostního online marketingu (Praha)

Hledáme parťáka na online marketing. Staň se jedním z Direct People

Kdo jsme?

Jsme Direct People. Pro naše klienty vytváříme úspěšné nové produkty a služby. Mezi naše nejznámější projekty patří mobilní aplikace Práce za rohem, kterou jsme vytvořili s LMC. Pracujeme s klienty jako Economia, Linet, Česká spořitelna, Airbank, WAG, Škoda Auto Digilab a dalšími napříč odvětvími. A budujeme a spouštíme také vlastní startupy. Zvládáme vše od nápadu po realizaci i následnou komunikaci. A právě tady vstupuješ do hry ty!

Poznáváš se?

 • Máš dokonalý přehled o tom, jak funguje svět online komunikace. Neustále se vzděláváš v nových trendech a rozšiřuješ si obzory.
 • Důvěrně znáš všechny online marketingové nástroje a platformy. GDN, Sklik, FB, IG, LIN pro tebe nejsou jen nesmyslné zkratky, ale umíš pro ně navrhnout, vytvořit a realizovat skvělou kampaň.
 • Máš rád/a čísla a měření výkonu zvládáš levou zadní. Umíš používat hlavní online měřicí nástroje (Google Analytics / Firebase,…) a bez problému je nastavit do webových a mobilních aplikací. Vše navíc ladíš v průběhu kampaně tak abys dosáhl/a nastavených cílů.
 • Umíš se vžít do cílové skupiny a “ušít” ji kampaň přesně na míru. Zároveň se ale nebojíš experimentovat.
 • Máš zkušenosti a mluví za tebe výsledky: kampaně, které zdvojnásobily počet uživatelů webových stránek, pomohly začínajícím podnikům být slyšet, nebo otevřely dveře k nové cílovce.
 • Rád/a se učíš nové věci. Vždy zpochybňuješ status quo, díváš se do budoucnosti a objevuješ nové možnosti a řešení.

Co tě čeká?

 1. Budeš se podílet na rozhovorech s klienty a výzkumech, abychom společně získali důležité postřehy. Pomůžeme ti pochopit skutečné potřeby zákazníků a uživatelů, které pak využiješ k efektivnímu marketingu.
 2. Budeš připravovat komunikační strategii a plány realizace kampaní a jejich celkovou architekturu a distribuci.
 3. Chceme, abys přicházel/a s vlastním postupem a metrikami kampaní, které povedou k naplnění celkových cílů projektu.
 4. Budeš sestavovat nejen kreativní brief, ale také ho naplňovat. Ať už sám/a nebo za pomoci outsourcingu.
 5. Budeš řídit doručování kampaní od nápadu až po výsledky a revizi. Budeš se starat o každodenní průběh kampaní a jejich optimalizaci. Samozřejmostí je i analýza a prezentace výsledků.

Co ti nabízíme my?

 • Práci na zajímavých projektech, které často mají ambice měnit celý segment.
 • Možnost pracovat pro zajímavé značky, které tě budou bavit.
 • Budeš mít prostor se realizovat. Bude záležet jen na tobě, protože o příležitosti u nás není nouze.
 • Samozřejmostí je férový plat a bonusy, homeoffice, neomezené sickdays a multisport karta. No a když se daří, tak taky 13. plat.
 • V neposlední řadě se dostaneš do party skvělých lidí, kteří si pomáhají a mají rádi po práci legraci. (PS: loni jsme byli společně na Gardě užít si sportu, zábavy a zkrátka se lépe poznat. A bylo to skvělé.)

Líbí? Poznáváš se? Udělej první krok a pošli nám svůj životopis. Pokud přeskočí jiskra, potkáme se!

Are you interested in joining us?