Junior Innovation Designer/Junior Consultant

Become a designer of great products. Become one of Direct People.

Kdo jsme?

Jsme Direct People a stavíme úspěšné inovativní produkty a služby. Zvládáme vše od nápadu po realizaci i následnou komunikaci. Pomáháme klientům naplnit jejich vize, najít netušené obchodní příležitosti, neobjevené trhy i nové zákazníky. Mezi naše nejznámější projekty patří aplikace Práce za rohem, kterou jsme vytvořili pro LMC. Pracujeme pro firmy jako Economia, Linet, Česká spořitelna, Airbank, WAG, Škoda Auto Digilab a spoustu dalších napříč segmenty i trhy. A máme i vlastní start upy. Působíme v České republice, Polsku, Slovensku, Rakousku a na další trhy se chystáme.

Rosteme, a tak hledáme další šikovné lidi do našeho týmu.

Končíš školu a přemýšlíš kam dál? Nebaví tě tvoje práce a chceš změnit obor? Pracuješ do šuplíku? Nebo na věcech, které ti nedávají smysl? Zvolil jsi dráhu konzultanta, ale není to ono? Zároveň ale:

 1. Máš chuť nabírat nové zkušenosti napříč obory?
 2. On-line svět, technologie a práce s daty jsou tvým koníčkem?
 3. Baví tě, ale opravdu BAVÍ! design produktů a služeb a tvoření vlastních konceptů?
 4. Chápeš, že bez opravdového pochopení problémů a potřeb lidí, kterým má produkt sloužit, to nejde?
 5. Umíš bez problémů pracovat a prezentovat v češtině i angličtině?
 6. Jsi kreativní, tvořivý a zároveň strukturovaný člověk?
 7. Chápeš, že k úspěchu, výsledkům, zkušenostem a tím i hodnotě a pozici ve firmě je třeba se dopracovat a chceš se do toho pustit?
 8. Nevzdáváš se a samostatnost, odpovědnost a dotahování věcí jsou tvé druhé já?

Je to 8x ANO? Pak jsi náš člověk a první kolo máš za sebou!

Co ti nabízíme my?

 1. Práci na zajímavých projektech, které často mají ambice měnit celý segment.
 2. Možnost pracovat pro zajímavé značky, které tě budou nejen bavit, ale díky nim získáš rychle zkušenosti, které bys jinde sbíral/a roky.
 3. Dostaneš do krve nejlepší oborové metodiky.
 4. Budeš mít prostor se realizovat. Bude záležet jen na tobě, protože o příležitosti u nás není nouze.
 5. Dostaneme tě na nejzajímavější oborové akce: jsme hrdým partnerem Singularity U Czech Summit, Týdne inovací a dalších projektů.
 6. Samozřejmostí je férový plat a bonusy, homeoffice, neomezené sickdays a multisport karta. No a když se daří, tak taky 13. plat.
 7. V neposlední řadě se dostaneš do party skvělých lidí, kteří si pomáhají a mají rádi po práci legraci. (PS: Celofiremní výjezd na Gardu nás čeká již v září…)

Líbí? Baví? Vidíš se v tom? Udělej první krok a pošli nám o sobě co nejvíce vypovídající prezentaci (forma i rozsah je zcela na tobě). Pokud přeskočí jiskra i na naší straně, potkáme se!

Těšíme se na tebe.

Direct People

Are you interested in joining us?