Innovation Leader / Innovation Project Manager

Pojď s námi dělat inovacím dobré jméno. Pojď s námi designovat skvělé produkty, které lidem mění život.

Rosteme, a tak hledáme další šikovné lidi do našeho týmu. Nebaví tě tvoje práce? Pracuješ do šuplíku? Nebo na věcech, které ti nedávají smysl? Děláš jen na dílčích věcech a k velkým projektům se nedostaneš? Zároveň ale:

 1. Máš zkušenosti z konzultační firmy či digitální agentury, máš za sebou něco vlastního (vlastní startup, on-line shop pro kamaráda atp.), nebo jsi strávil/a pár let v inovačním či produktovém oddělení velké firmy, případně ses za business podílel na zavádění nových firemních procesů či velkých IT systémů.
 2. Projektový management je ti vlastní, máš zkušenosti s řízením projektového týmu podle zadání ke konkrétnímu cíli a výsledkům. Ideálně máš zkušenost s agilními metodami práce.
 3. Máš nadání pro leadership a chceš se rozvíjet ve schopnosti vést lidi a týmy, řídit jejich interakce, vidět jejich talent a rozvíjet je.
 4. Baví tě, ale opravdu BAVÍ! vymýšlení produktů a služeb a tvoření vlastních konceptů.
 5. Víš, že bez opravdového pochopení problémů a potřeb lidí, kterým má produkt sloužit, to nejde.
 6. Human centred design a design thinking pro tebe nejsou cizí slova.
 7. Umíš nadchnout pro své vize a skvěle prezentovat v češtině i angličtině a to i před těmi nejvyššími manažery ve firmách. Jít o něčem přesvědčit nejvyšší šéfy pro Tebe zkrátka není noční můra, ale výzva, která Tě baví.
 8. Jsi kreativní, tvořivý a zároveň strukturovaný člověk s nekonvenčním myšlením něčím, jako „common business sense” či podnikatelským duchem.
 9. Nevzdáváš se a samostatnost, odpovědnost a dotahování věcí jsou tvé druhé já.

Je to 9x ANO? Pak jsi náš člověk a první kolo máš za sebou!

Co nabízíme:

 • Práci na zajímavých projektech, které mají často ambice měnit celý segment.
 • Možnost pracovat pro zajímavé značky, které tě budou nejen bavit, ale díky nim získáš rychle zkušenosti, které bys jinde sbíral/a roky.
 • Dostaneš do krve nejlepší oborové metodiky pro tvorbu Inovací.
 • Budeš mít prostor se realizovat. Bude záležet jen na tobě, protože o příležitosti u nás není nouze.
 • Budeš se na pracovních schůzkách potkávat s inspirativními top manažery, podnikateli a investory.
 • Samozřejmostí je férový plat a bonusy, homeoffice, neomezené sickdays a multisport karta. No a když se daří, tak taky 13. plat.
 • V neposlední řadě se dostaneš do party skvělých lidí, kteří si pomáhají a mají rádi po práci legraci.

Líbí? Baví? Vidíš se v tom? Udělej první krok a pošli nám o sobě co nejvíce vypovídající prezentaci (forma i rozsah je zcela na tobě). Pokud přeskočí jiskra i na naší straně, potkáme se!

Těšíme se na tebe.

 

Are you interested in joining us?